Menu Close

Baltijos kelias – Šiaulių rajone

Šiaulių rajono savivaldybė kviečia visus dalyvauti Baltijos kelio renginiuose, kurie vyks rajono seniūnijose, Lauryno Ivinskio aikštėje – Kuršėnuose, taip pat istorinėje Šiaulių rajonui Baltijos kelio atkarpoje ties Paįstriu bei Gyvojoje grandinėje Vilniuje.

Į Vilnių ir Paįstrį nuveš Savivaldybės išnuomoti autobusai.

Visi esate laukiami, nes esate labai svarbūs savo valstybei, savo tautai ir vienas kitam: lygiai 18 valandą, kur bebūtumėte, susikibkime į Baltijos kelią.

Šią dieną būkime ne žiūrovais, o dalyviais. Su džiaugsmu, dainomis prisiminkime akimirkas, kai prieš 30 metų pabudome, kaip valstybė, kaip tauta, kaip drauge su Latvija ir Estija nustebinome Europą ir pasaulį. Turime šansą tai pakartoti!

Baltijos kelias  – Šiaulių rajone

9.00 val. – Šv. Mišios Kuršėnų šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje;

10.00 val. – minėjimas prie Rezistentų paminklo Kuršėnuose;

18.00 val. Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštėje – įspūdinga susikabinimo rankomis pilietinė akcija „Laisvė mūsų delnuose“ su vėliavomis, tautine atributika, po akcijos L. Ivinskio aikštėje – muzikos grupės „Tykiai“ ir populiariosios muzikos atlikėjo Tado Juodsnukio koncertas.

 

Kviečiame Baltijos kelio 30-metį paminėti visose seniūnijose – lygiai 18 valandą susikibti rankomis į Gyvąją grandinę skambant įžymiajai dainai „Bunda jau Baltija“ ir kitoms tautą įkvėpusioms Atgimimo laikų dainoms. Susiburkime jaukiausioje seniūnijų, miestelių vietoje, atsineškime arbatos, pabūkime Baltijos kelio, tokio svarbaus mūsų tautai ir valstybei, vienybėje su tauta, kaimynais, artimaisiais.

Minėsiantys Baltijos kelio 30-metį seniūnijos taip pat kviečiami atsinešti vėliavų, jų parūpins ir Savivaldybė bei pasiruošti savo miestelių užrašus. Nepamirškite šių istorinių Baltijos kelio akimirkų įamžinti nuotraukose – jos taps svarbia istorine medžiaga, taip, kaip ir nuotraukos, darytos prieš 30 metų – jos turi neįkainojamą vertę. Užsiregistruokite, perduokite žinią apie šiandienos Baltijos kelią, tiems, kurių kol kas ji nepasiekė, kad visi norintys galėtų dalyvauti šiame istoriniame įvykyje.

Daugiau informacijos, kuri nuolatos bus atnaujinama, rasite Šiaulių rajono savivaldybės tinklapyje

www.siauliuraj.lt ; pagrindinė informacija straipsnyje https://www.siauliuraj.lt/lit/Placiau-/2382

taip pat socialiniame tinkle Facebook paskyroje – Šiaulių rajono savivaldybė. Šioje paskyroje informacija taip pat atnaujinama nuolatos.

Vykstant į Baltijos kelio renginius Vilniuje ir Paįstryje – būtina išankstinė registracija. Informacija apie registraciją www.siauliuraj.lt

 

Skip to content