Menu Close

GINKŪNŲ MOKYKLOJE PLANUOJAMOS DVI LOPŠELIO-DARŽELIO GRUPĖS

Informacija iš www.siauliuraj.lt tinklalapio 
Rajono vadovai: meras Antanas Bezaras, vicemeras Algis Mačiulis, savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotoja Ingrida Venciuvienė, tarybos narys Arūnas Grubliauskis bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė susitiko su Ginkūnų švietimo įstaigų vadovais ir aptarė vaikų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo galimybes Ginkūnuose.

Šiaulių r. Ginkūnų lopšelio-darželio direktorė Elvyra Venckutė informavo, kad keturias grupes dabar lanko 75 vaikai. Dar daugiau vaikų laukia eilėje. Nuo šių metų rugsėjo 1 d. į lopšelį-darželį norėtų ateiti 82 vaikai, o pateks tik 15 į lopšelio grupes. Į kitas grupes nėra vietų. Vietų trukumo problema – žinoma. Yra parengtas lopšelio-darželio priestato projektas. O kol jis bus pastatytas, ieškoma kitų šios problemos mažinimo būdų. Vienas jų – įrengti dvi lopšelio-darželio grupes Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykloje.
 

Posėdyje dalyvavusi minėtos mokyklos direktoriaus pavaduotoja, atliekanti direktoriaus funkcijas, Vida Lunskienė pritarė šiai minčiai. Patalpų yra, jas tik reikėtų suremontuoti pagal tokioms įstaigoms keliamus reikalavimus.
 

Kiekvienas dalyvavęs posėdyje išsakė savo nuomonę. Mero Antano Bezaro žodžiais, planuojama įrengti dvi grupes, kurias lankytų 40 vaikų. Tai būtų lošelio-darželio grupės tik po mokyklos stogu. Tad nei ugdymas, nei maitinimas, nei laisvalaikis nesiskirtų. Įėjimas į grupes planuojamas atskiras.
 

Dvi grupes mokyklos patalpose planuojama atidaryti 2016 metais. 

(Gitana Kudulienė, Ryšių su visuomene skyrius; gitana.kudulienė@siauliuraj.lt)

Skip to content