Menu Close

Senjorų klubo „Gabija“ narių šventinė popietė „Skubančio laiko rate“

Gruodžio 9 d. Ginkūnų filialo salėje vyko Ginkūnų bibliotekos senjorų klubo „Gabija“ narių šventinė popietė „Skubančio laiko rate“. „Gyvenimo tėkmė mus visus neša į ramų, dosnų ir išmintingą brandos užutėkį. Taip jau lemta, kad prabėgę metai apdovanoja kitkuo – gyvenimiška patirtimi, nuveiktų darbų vaisiais, pasiekimų džiaugsmu. Kiekvienas savaip džiaugiamės savųjų dešimtmečių derliumi“, – gausiai susirinkusius, šventiškai pasipuošusius ir pakiliai nusiteikusius senjorus sveikino klubo vadovė Rimvida Linauskienė – Ginkūnų bibliotekos vyresn. bibliotekininkė. Šventės metu buvo pasveikintos senjorės šiais metais švenčiančios 70-tąjį, 80-tąjį ir 90-tąjį jubiliejus, joms įteiktos simbolinės dovanėlės.
Susirinkusiuosius pasveikino Ginkūnų seniūnijos seniūnė Vilija Kvasienė, linkėdama visiems sveikatos, optimizmo ir neišsenkančios energijos. Skambiomis dainomis širdis sušildė renginio dalyvius Ginkūnų filialo populiariosios muzikos dueto Vidos ir Elvyros atliekamos dainos. Dainininkės parinko senjorams jų jaunystės laikų dainas – maloni nostalgija jaunystei. Už gražiai serviruotų stalų įsitaisę senjorai juokavo, šnekėjosi vaišindamiesi suneštinėmis vaišėmis, kvapnia kava ir saldumynais.
Prasminga popietė pralėkė nepastebimai. Visi šventės dalyviai liko patenkinti gražia švente, tikimės, kad šventė išliks visų atmintyje.
Informacija : Ginkūnų bibliotekos.
   
Skip to content