Ruduo pats tinkamiausias metas sodinti medelius, todėl Šiaulių rajono savivaldybės administracijos aplinkos apsaugos skyrius iš Aplinkos apsaugos rėmimo programoje numatytų lėšų iš Plungės medelyno nupirko 137 medelius. Išskirtina tai, jog šiemet norėta gražinti ne tik Kuršėnus, bet ir rajono visas seniūnijas.