Menu Close

Nuvilnijo „Ginkūnų vasara“

1 2 3

Tradicinė Ginkūnų seniūnijos šventė „Ginkūnų vasara“ prasidėjo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro pučiamųjų orkestro atliekamomis melodijomis. Šventės vedėjai – Indrė Birutytė ir Regimantas Kaikaris, sveikindami gausius šventės dalyvius, pažymėjo, jog ši šventė skirta vietos bendruomenių metams. Juk bendruomenė – tai visų pirma bičiuliška kaiminystė ir betarpiškas bendradarbiavimas, savitarpio pagalba, supratimas ir vienybė. Šventėje koncertavo Rimantas Cininas, Danielius Ralys, Toma Jokubaitienė su dukrele Kotryna, Augustė Stancelytė ir Visvaldas Vaičiulis, Dovilė Karpiūtė, Kuršėnų kultūros centro vaikų tautinių šokių studija „Diemedėlis“, Ginkūnų moterų vokalinis ansamblis „Rasa“, kapela „Švedė“. Ypač šiltai buvo ką tik iš saulėtos Barselonos sugrįžęs Ginkūnų senjorų tautinių šokių ansamblis „Dobilas“.  Ginkūniečiai šėlo ir linksminosi koncertuojant grupei "POP LADES"

Visus susirinkusius su švente sveikino LR Seimo narė Rima Baškienė ir  linkėjo darnos, bendrystės ir susitelkimo gražinant ir puoselėjant savo gyvenvietę. Sveikinimo žodius tarė Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Arūnas Grubliauskis, Ginkūnų seniūnijos seniūnė Vilija Kvasienė.

Šiemet seniūnija tarė nuoširdų Ačiū tiems žmonėms į, kuriuos dažniausiai kreipiasi kai reikia patarimo ar ištikus bėdai. Už tai, kad yra supratingi, yra kantrūs, yra pasiekiami, kai jų reikia ir darydami tiek daug išlieka tokie nuoširdūs, padėkota ŽŪB "Ginkūnų agrofirma" vadovui Arūnui Grubliauskiui, Albertui Valuckiui, Šiaulių girininkijos girininkui Valdui Nausučiui, Kuršėnų komunalinio ūkio vyr. energetikui Mindaugui Endriušaičiui, Kaimiškosios policijos nuovados tyrėjams Gintautui Staškui ir Jurgai Reivytienei,  bei "Valmanta" koletyvui (vadovė Reda Sudmantienė). Atskirai buvo padėkota Ginkūnų gyventojui Ernestui Bitei už paaukotą laiką visų labui.

„Ginkūnų vasara“ šventėje degė laužas, vyko įvairūs atrakcijonai. Gegužinėje grojo Pakapės kapela „Trys+trys“, tradiciškai 19 buvo apdovanoti sportinių varžybų nugalėtojai. Šventė baigėsi diskoteka jaunimui su DJ Mylia ir fejerverku.

Skip to content