IMG_20200129_181604

Sausio 29 d. vakare seniūnaičiai tradiciškai rinkosi į kasmėnesinę sueigą seniūnijoje. Sueiga vyksta kiekvieną mėnesio paskutinį trečiadienį 18 val.   Dėl įvykusio nelaimingo atsitikimo Aušros ir Žeimių g. sankryžoje esančioje pėsčiųjų perėjoje, ši sueiga buvo ypatinga . Seniūnaičiai dar kartą apžvelgė saugumo klausimais jau atliktus darbus ir ieškojo būdų bei priemonių, kuriomis būtų galima ateityje išvengti tokių skaudžių nelaimių.

Sueigoje dalyvavo AVPK vyriausioji tyrėja, Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų grupės narė Danute Jakubkienė.  Kadangi pareigūnės  pagrindinė misija yra prevencinis darbas , buvo aptartos galimos prevencinės priemonės dėl avaringumo, turtinių nusikaltimųŠiaulių policijos bendruomenės pareigūnų  grupės narė pasiūlė vieną iš  galimų prevencinių priemonių pačios visuomenės sąmoningumo ugdymą, ragindama seniūnaičius būti aktyviems įtraukiant bendruomenę.  Dėl saugumo perėjose, anot pareigūnės, vienas iš galimų būdų ryto piko metu savanoriškai budėti prie perėjos Ginkūnų ir mokyklos bendruomenės nariams. Dar vienas pasiūlymas vaikams į mokyklą eiti su liemenėmis. Jos nuomone  negalima vaikui piešti tik idealaus pasaulio, jis turi suprasti, kad net pėsčiųjų perėjoje gali būti nesaugu.

Dėl vagysčių pareigūnė rekomendavo būti atidiems patiems ir draugauti su kaimynais , neskelbti informacijos soc. tinkluose, kuri leistų supranti kad jūsų nėra namuose.

Seniūnė Vilija Kvasienė seniūnaičius informavo, kad savivaldybė pasirašiusi sutartį su kelių direkcija dėl žiedinės sankryžos projektavimo ir įrengimo darbų. Darbus direkcija planuoja atlikti iki 2022 m. Taip pat buvo aptartas 2020 m. biudžeto projektas. Projekte numatytas padidintas finansavimas gatvių apšvietimui.  Pastaruoju klausimu aktyviai diskutuota – ar pinigus skirti visų esamų sumontuotų šviestuvų pajungimui (šiuo momentu Ginkūnų k. šviečia kas antras šviestuvas) , ar prailginti apšvietimo laiką iki 1 val. nakties, paliekant dabartinį šviestuvų skaičių. Nutarta pajungti visus sumontuotus šviestuvus ir prailginti apšvietimo laiką iki 24 val.  Seniūnaičiai taip pat aktyviai teikė pasiūlymus dėl Ginkūnų grąžinimo vizijos.

 

Naujienų kalendorius
2021 m. gegužės mėn.
P A T K P Š S
« Bal    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Apklausos
Ginkūnų seniūnijos viešųjų erdvių vystymo vizija

Ginkūnų seniūnijos viešųjų erdvių vystymo vizija